קורס פוטושופ בירושלים – לימודי פוטושופ גרפיקה בירושלים

רוצים ללמוד את תוכנת הפוטושופ בירושלים ולא יודעים איך למצוא מקום או בית ספר שילמד אתכם? הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר איך אתם יכולים ללמוד מהבית עם מורה פרטי שמחובר ישירות למחשב שלכם. השיעורים בעמוד זה יסבירו לכם מה זה למידה אונליין ומה תלמדו במסגרת הלימודים. שיעורים מוסברים בשפה העברית ויתנו לכם טכניקות   מקצועיות לעיצוב אומנות דיגיטלית באמצעות תמונות.

איך לומדים מהבית בתוכנת פוטושופ אונליין בירושלים?

לימודים אונליין בתוכנת הפוטושופ מתקיימים דרך תוכנת חיבור. המורה שולח לסטודנט תוכנה שמחברת בין מחשבים ואז המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יזיז לסטודנט את העכבר ויסביר לו איך לעשות עיצובים גרפיים בתוכנת פוטושופ. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו תוכנת סקייפ הפופולארית. בלמידה אישית פרטית אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים כל תשומת הלב מופנית ישירות לסטודנט. לכל אורך השיעור תקבלו תרגילים כיצד לעצב גרפיקות ולאחר מכן תצטרכו לתרגל כדי לשלוט בטכניקות העיצוביות שנלמדים תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר ויצרו אתכם קשר במהרה לקבלת פרטים.

מה לומדים בתוכנת הפוטושופ?

תוכנת פוטושופ מניפולטיבית מאוד ליצירת פרסומות ומודעות גרפיות לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. באמצעות התוכנה תוכלו לעצב מודעה פרסומית ולקדם עסקים או מוצרים שונים. תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולהשתמש בפוטושופ בטכניקות מניפולטיביות ביותר להכנת מודעות בסגנונות עיצוב המותאמים לטרנדים החדשים היום. תוכנת פוטושופ מלאה בכלים להכנת רקעים גרפיים או עיטורים ובנייה של תמונות בצורה חדשה. כל תמונה שתיקחו בתוכנת הפוטושופ משעממת או סתמית תוכלו להפוך אותה למעניינת וכובשת.

שיעורי בית תרגילים במהלך הלמידה פוטושופ.

לימודי פוטושופ שיעורים פרטיים אונליין דרך האינטרנט תקבלו בשיעור עצמו אין ספור תרגילים מתחום העיצוב הגרפי. תלמדו איך לשלב צבעים בצורה נכונה וכיצד הצבעים ותמונות משפיעים על בני אדם. תלמדו את כל חוקי העיצוב הגרפי תוך שימוש בקומפוזיציות וסידור של האלמנטים בצורה מקצועית להכנת מודעה. זה לא משנה מה אתם לומדים את פוטושופ כדי לקדם את העסק הפרטי שלכם או כדי לעבוד בזה לאחר הלימודים פוטושופ בהחלט תאפשר לכם להגיע לרמות מאוד  גבוהות  בעיצוב ולעצב בעצמכם את הפוסטים  למטרות עסקיות ברשת החברתית פייסבוק או באינסטגרם.

תרגילים בלימודי פוטושופ בירושלים

התרגילים בלימודי  תוכנת הפוטושופ יאפשרו לכם לשלוט בתוכנה בצורה מאוד גבוהה. ככל שתתרגלו את התוכנה תוכלו להבין איזה פקודה להשתמש ואיך לשלב בין פקודות כדי להוציא את היצירתיות החוצה. כמו כל שפה חדשה אם לא מתרגלים את החומר אי אפשר לרוץ מהר בסגנון העיצוב. תלמדו מהם טכניקות של מעצבים גרפיים שמשתמשים בהם כדי לגרום לאנשים להקליק למודעה ולגרום לגולשים להבין שהמותג הוא בהחלט מקצועי וטוב. תלמדו מה אסור ומה מותר בעולם העיצוב הגרפי ואיך האינטרנט והרשת החברתית פייסבוק ואינסטגרם יכולים להגדיל לכם את מערך המכירות.

לימודי פוטושופ רב תחומי.

תוכנת הפוטושופ נלמדת לא רק לעולם העיצוב הגרפי ונוכל לראות צלמים שמשתמשים בתוכנה לתיקון והכנת תמונות. אדריכלים לבניה של הדמויות דיגיטליות או מעצבי אופנה שרוצים לשדרג את היכולות שלהם לאחר צילום הבגד. בסופו של דבר כולם לומדים את אותם הנושאים רק שכל אחד לוקח את סגנונות העיצוב למטרות האישיות שלו.