קורס גרפיקה בירושלים – בית ספר למעצבים גרפיים

בירושלים הביקוש גבוה מאוד למעצבים גרפים ונוכל לראות את זה על ידי חברות הייטק ומשרדי הפרסום שנמצאים בעיר הבירה. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר איך אפשר ללמוד את התחום מהבית אונליין. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לקחת חלק מעולם זה. הסרטונים נעשו על ידי מעצבים גרפים שעובדים בתעשייה כדי להראות לכם לקראת מה אתם הולכים. בכתבה נסביר לכם מה צריך ללמוד כדי להתקבל ולעבוד בחברות הייטק ועל אפשרויות עבודה באינטרנט מהבית

מה לומדים בעיצוב וגרפיקה?

בלימודי עיצוב גרפיקה תלמדו קודם כל להבין כיצד לבנות מודעות ולקדם עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תצטרכו להבין את השפה שיווקית שמקובל את היום באינטרנט לעיצוב הפרסומות והדרכים לקדם עסקים שונים אך ורק באינטרנט. עסקים יודעים שהשיווק הוא באינטרנט ולכן הם צריכים להכין כל הזמן פרסומות של מודעות ברשתות החברתיות. התפקיד של המעצבים הגרפיים זה לדאוג שההודעה השיווקית תיראה בצורה מקצועית וטובה.

השפה השיווקית בלימודי גרפיקה ממוחשבת בירושלים

נושאי חוקי העיצוב מקבל  דגש מאוד חשוב בתקופת הלימודים. תלמדו לשלב צבעים ולעבוד על פי תורת הצבעים המקובלת. איך צבעים משפיעים על אנשים בהחלטות שלהם ברגע שהם רואים הודעות ועוד אינספור תחומים בקומפוזיציה ובבנייה של מודעה גרפית בצורה הנכונה. תלמדו להקשיב לצרכים של הלקוחות שלכם ולהתאים את הרצונות על ידי שימוש באלמנטים ויזואלים באמצעות תוכנות גרפיקה. לכל אורך הקורס תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולפתח את היצירתיות וטכניקות בעיצוב בשימוש התוכנות של חברת אדובי.

התוכנות של חברת אדובי בקריירת המעצבים הגרפיים.

התוכנות של חברת אדובי הם כלים שבאמצעותם מעצבים גרפיים מעצבים מניפולציות שונות באמצעות התוכנות. תלמדו לעבוד על תוכנת הפוטושופ המניפולטיבית ביותר ליצירת עיצובים בפרסומות דרך תמונות. תלמדו לבנות תדמית לעסק באמצעות תוכנת אילוסטרייטור על ידי צורות גיאומטריות להכנת לוגואים ועוד אינספור עיצובים שונים. בתוכנת אינדיזיין תבנו קטלוגים שדרכם תוכלו לפרסם מוצרים על ידי עמודים רבים. כדי להשתמש בתוכנות בצורה מקצועית צריכים להטמיע את השפה העיצובית לכל אורך הדרך. התוכנות הם בשפה האנגלית וצריך ידע בסיסי בשפה האנגלית כדי לעבוד ולשלוט בהם.

לימודים בירושלים עיצוב גרפי ותקשורת חזותית בירושלים

תוכלו למצוא מכללות לעיצוב וגרפיקה ללימודי מקצועות ההייטק ותקשורת חזותית בירושלים. או גם ללמוד בשיטת לימודים אונליין מהבית במידה ואתם רוצים לשלב לימודים ועבודה ואין לכם זמן. לימודים אונליין מתבצעים דרך תוכנת חיבור שבית הספר שולח לסטודנטים חינם,  באמצעות התוכנה המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יסביר מהלכים שונים על עולם העיצוב הגרפי ולאחר ההסבר של המורה הסטודנט יצטרך לתרגל ולהראות שהוא הבין את כל השלבים שהוסברו לו קודם.  לימודים פרטיים במתכונת אישית אחד על אחד מהבית מאפשר לכם לקבל את כל תשומת הלב לתיק עבודות מקצועי. תוכלו בעמוד זה להשאיר פרטים בטופס צור קשר ואחד מנציגי הלימודים יסביר לכם איך אפשר ללמוד מהבית אחד על אחד.

מה חשוב בסיום לימודי עיצוב גרפי.

מה שחשוב היום כדי לעבוד בתחום העיצוב הגרפי זה אך ורק להראות שאתם באמת מבינים את התחום בצורה מקצועית. תלמדו כיצד לבנות תיק עבודות כי זה הדבר היחיד שיאפשר לכם לעבוד בתחום התקשורת החזותית וההייטק לאחר סיום הלימודים. ככל שתיק עבודות שלכם מדבר על רלוונטיות ויתאים למה שקורה היום תוכלו להתקבל לעבוד מהבית בצורה עצמאית בתור פרילנסרים או לתת שירותי גרפיקה ועיצוב לחברות היי-טק.

מה עושים בחברות הייטק?

בחברות הייטק מעצבים עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים להכנה ועיצוב של מוצרים שונים שחברות הייטק מפתחות. תלמדו כיצד לעצב אפליקציות ולתת שירותי גרפיקה ויזואלית למוצרים שונים. מתכנתים  שעובדים בחברות הייטק לא למדו עיצוב אלא אך ורק לפתח מוצרים, מתכנתים למדו כיצד לתכנת בלימודי מדעי המחשב ואתם המעצבים הגרפיים צריכים להסביר ולהכתיב את השפה העיצובית בצורה מקצועית.

עבודה מהבית בגרפיקה ממוחשבת בירושלים

עבודה מהבית בתחום העיצוב הגרפי מקובלת מאוד מרבית מסיימי לימודי מעצבים גרפיים ללימודי תעודה בוחרים לעבוד כפרילנסרים ולתת שירותי גרפיקה ועיצוב ללקוחות פרטיים או לחברות היי-טק. העבודה מהבית היא מאוד מקובלת והיא מאפשרת חופש פעולה למי שרוצה להגדיל את ההכנסה של או  לעבוד עם לקוחות. לכל אורך הזמן יספקו המעצבים עבודות בתחום שיווק וקידום מכירות או לפיתוח מוצרים שונים.

לסיכום
מה שיאפשר לכם להתקדם בתחום ולהתקבל לעבודה זה תיק העבודות ולא התעודת בית הספר כי אף אחד לא מעניין אותו איפה למדתם   מה שחשוב זה להראות שאתם מבינים את תחום העיצוב הגרפי בצורה מקצועית ואתם יכולים לעזור לעסקים לשווק את המוצרים שלהם. מה שיבקשו זה לראות תכלס כיצד אתם מעצבים עם קומפוזיציה נכונה ומכינים גרפיקות עם אלמנטים שמתאימים לטרנדים החדשים כיום ב-2020 .