עיצוב גרפי באינטרנט  – איך ללמוד גרפיקה דרך המחשב באינטרנט

רוצים ללמוד עיצוב גרפי באמצעות האינטרנט? עסוקים מאוד ואין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת? לא יודעים איך לשלב את החיים עם לימודים? אנחנו בכתבה הבאה נסביר לכם איך אפשר ללמוד מקצוע שיש לו ביקוש אדיר עיצוב גרפי. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף של שיעורים שמסבירים מה זה עיצוב גרפי ומה אתם הולכים ללמוד בתקופת הלימודים. השיעורים נעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי ונלקחו ממסלול לימודי מעצבים גרפיים. נסביר לכם על הביקוש העצום בתחום ומה צריך לעשות כדי ללמוד.

איך לומדים עיצוב גרפי באינטרנט?

בית הספר מספק תוכנה שמאפשרת למורה הפרטי שלכם לעבוד ישירות על המסך הגרפי. בדיוק כמו שזה נשמע. המורה יכול לראות את המסך שלכם להזיז לכם את העכבר תוך הסברים על איך לעצב גרפיקה בתוכנות של אדובי. במהלך השיעור תקבלו הסברים על אילוסטרייטור תוכנת הפוטושופ ותוך כדי ההסבר של המורה תצטרכו לתרגל את החומר. במידה וישנו שאלות או נושא לא ברור המורה ישוחח איתכם דרך מיקרופון ואוזניות ותוכלו לשאול כל שאלה שרק אתם רוצים. אם הולכים לעבוד דרך המחשב אז למה לא ללמוד דרך המחשב?

למידה פרטית ואישית היתרונות בלימוד עיצוב וגרפיקה באינטרנט.

בלמידה פרטית מהבית אחד על אחד שהמורה הפרטי שלכם מחובר אליכם למחשב לא צריכים להתבייש לשאול שאלות ולא לחשוש כשעוצרים את הקבוצה. ההבדלים הם עצומים בגלל שפה אתם מקבלים את היחס האישי וכל זה אחד על אחד. התמיכה שאתם מקבלים היא לא רק בשיעור עצמו אלא גם מעבר לשעות הלימוד. לכל אורך הקורס המורים עסוקים איתכם עם הנושאים הרלוונטיים לתעשייה כיום בהייטק ומשרדי הפרסום. תיק עבודות זה הדבר היחיד שנהיה עסוקים בו לכל אורך הקורס. תוכלו ליצור קשר דרך טופס צור קשר באתר ולקבל פרטים איך לומדים מהבית כל יום אחד על אחד.

מה לומדים מעצבים גרפיים וגרפיקאים?

בלימודי עיצוב גרפי באינטרנט אונליין תלמדו איך לשווק עסקים דרך מודעות שיווקיות או להכין גרפיקה לתחום מיתוג לעסק. תהיו אחראים על כל השפה העיצובית כדי לגרום לעסק להיראות בציבור בצורה מקצועית. תלמדו את השפה העיצובית תוך שימוש בתוכנות של חברת אדובי.

התוכנות הגרפיקה הנלמדות.

את כל החשיבה עיצובית והטרנדים העכשוויים תצטרכו לעשות בתוכנות של חברת אדובי. תוכנת הפוטושופ נלמדת ונותנת שירותי גרפיקה ופרסום באמצעות תמונות. תוכנת אילוסטרייטור באמצעות וקטורים-  צורות וקווים ומכינים לוגואים. בתוכנת אינדיזיין אתם נותנים שירותי גרפיקה ופרסום בבתי דפוס להוצאות לאור. באמצעות התוכנות הגרפיות אתם תבנו את תיק העבודות בגלל שזה  הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל למקומות עבודה. אף אחד לא מסתכל על תעודות כי רוצים לראות תכלס איך אתם יכולים לעזור לבעל העסק לשווק את עצמו באמצעות מודעה שיווקית בפייסבוק לדוגמה.

לימודים חשיבה קונפסטואלית בתקשורת חזותית דרך האינטרנט יתרונות.

באמצעות לימודים דרך האינטרנט תוכלו לשלב לימודים ועבודה. אתם אלה שקובעים מתי נוח לכם ללמוד ולפי זה קובעים איתכם פעם בשבוע את השיעורים. המטרה לתת לכם את הזמן לתרגל ולהכין שיעורי-בית כי זה הדבר החשוב ביותר כדי להצליח בתחום זה. התוכנות  מלאות בכלים ופקודות ולכן התרגול הוא חשוב מאוד ליצירת תיק עבודות מוצלח. ככל שתתרגלו הרבה תוכלו לפתח את החשיבה עיצובית והיצירתיות שמתפתחת בשימוש התוכנות של חברת אדובי. בשיעורים כאן תוכלו לראות כיצד מעצבים גרפיים מפתחים חשיבה גרפית דרך שימוש בפקודות מאוד פשוטות. גם מי שלא יודע מה זה תוכנה גרפית בהחלט ימצא בשיעורים שהכנו כאן בעברית טיפים מדהימים כדי להבין מה זה עיצוב גרפי ושימוש בתוכנות גרפיקה ממוחשבת.