עיצוב אלבומים דיגיטליים – איך עושים אלבום דיגיטלי

רוצים לראות איך עושים אלבומים דיגיטליים מקצועיים? באיזה תוכנה משתמשים כיום בישראל כדי להכין אלבום דיגיטלי לאירועים ושמחות? בכתבה הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר בשפה העברית איך להכין אלבום דיגיטלי. השיעורים נעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי כדי לחלוק איתכם מידע חשוב וטכניקות בעיצוב אלבום שפופולריות ומתאימים לטרנדים החדשים כיום ב-2020. אם אתם אוהבים את עולם העיצוב התמונות והצילום בהחלט תוכלו למצוא בכתבה הבאה תוכן מעניין שיעזור לכם להבין לקראת מה אתם הולכים.

תוכנת פוטושופ לעיצוב אלבומים דיגיטליים.

תוכנת הפוטושופ היא התוכנה הבלעדית להכנת אלבומים דיגיטליים בעיצוב קלאסי ומקורי. צלמים וכל מי שעוסק בתחום הצילום בהחלט מוצא בתוכנה אינספור פתרונות דיגיטליים לביצוע העבודה בסגנון זה. התוכנה מאפשרת לעבד ולתקן תמונות לאחר הצילום תוך יצירת מניפולציות מדהימות על עיצוב של תמונות. כיום זה לא משנה איזה אירוע יש כל אחד שחוגג את האירוע או מסיבה רוצה להנציח בצורה כזו או אחרת את הרגעים הכי חשובים שקרו. אלבום דיגיטלי זה טכניקה מדהימה ואותנטית לביצוע סגנון כזה.

למה פוטושופ פופולרית לעיצוב אלבומים דיגיטליים?

לתוכנה כלים רבים ליצירת מניפולציות בתמונות אבל לא רק. כל תמונה שתכניסו לתוכנת פוטושופ תוכלו לראות פילטרים ואפקטים מדהימים לשינוי הקונספטואליות של התמונה. אפשר להוסיף צבעוניות ולתת דרמטיות להתמונה על ידי כלים מיוחדים לכך. אם זה  חתונה אז סגנון האלבום יהיה קלאסי ותצטרכו להשתמש בצבעי שחור לבן כדי להוציא את הדרמטיות החוצה. אלבומים לתינוקות ועוד אינספור טכניקות שאתם תלמדו בקורס עיצוב אלבומים דיגיטליים.

אופן העבודה עם צלמים.

צלמים לרוב לאחר אירוע ישלחו לכם מאות של תמונות שונות. לרוב התמונות עברו כבר עריכה גרפית על ידי הצלם והצלמת וכל מה שתצטרכו זה לפתוח עמודים ולסדר את התמונות כדי להעביר זרימה של הרגעים החשובים באירוע. תוכלו להוסיף מסגרות או לתת את הסגנון העיצוב האישי שלכם. עיצוב אלבום מאפשר לסגנן את הרגעים החשובים על ידי בנייה של רקעים או שימוש בפילטרים מיוחדים להכנת רקעים לאלבום דיגיטלי.

ללמוד עיצוב אלבומים דיגיטליים.

אין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי? לא רוצים להירשם לקורס מעצבים ארוך? תוכלו ללמוד את תוכנת הפוטושופ וכל זה מהבית אונליין דרך האינטרנט. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמאפשרת למורה לראות את המסך של הסטודנט. באמצעות התוכנה הזו המורה יכול להזיז את העכבר ולהסביר מהלכים שונים בהכנה של אלבום דיגיטלי. במהלך השיעור תשוחחו עם המורה דרך מיקרופון ואוזניות במחשב בדיוק כמו שתוכנה סקייפ עובדת. המורה יסביר לכם טכניקות מקצועיות ואם יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור על כל המהלכים עד שתבינו את כל החומר במלואו. בסיום של כל שיעור תקבלו מספר תרגילים כדי להכין אלבום דיגיטלי ולחזור על כל הפקודות שלמדתם בתוכנת הפוטושופ. תוכלו בעמוד זה להשאיר פרטים ואחד מיועצי הלימוד יצור אתכם קשר למתן הסברים איך אפשר ללמוד מהבית את התחום המבוקש ביותר בתעשייה.

העבודה מהבית לאחר סיום קורס עיצוב אלבומים דיגיטליים.

זה לא משנה אם אתם רוצים להפוך את המקצוע הזה לקריירה מרכזית שלכם או להכנסה נוספת תוכלו לפתוח לכם עסק עצמאי ולתת שירותי גרפיקה ועיצוב לצלמים ולא רק. היום עיצוב אלבומים דיגיטליים לא מתרחש רק בעונות של חתונות או בר מצוות. לכל אורך השנה יש אירועים שונים של חברות וגופים מסחריים אשר רוצים להנציח ולחלק לעובדים אלבום תמונות דיגיטלי. הביקוש הוא עצום בתחום זה ורוב העבודה תהיה מצלמים באופן כללי. תוכלו לתת מחירון ולמכור מספר פעמים את אותו אלבום בטכניקות עיצוב שונות. בתקופת הלימודים תיחשפו למדור דרושים ותלמדו כיצד אפשר לפתח את המקצוע הזה לקריירה מכניסה ונאה. כל מה שתצטרכו לעשות זה לבנות תיק עבודות שתהיו עסוקים בו לכל אורך הלימודים כדי להראות לצלמים שאתם מבינים עניין ולהתחיל לעבוד בשיתוף פעולה. תוכל לפתוח לכם   דף הפייסבוק עסקי בו תציגו את כל העבודות האחרונות שלכם כטכניקה שיווקית מדהימה.