לימודי תקשורת חזותית – מה זה תקשורת חזותית

רוצים לדעת מה זה תקשורת חזותית? איך משתלבים בתעשיית ההיי-טק ועוד אינספור תחומים לאחר סיום הלימודים? הכנו לכם בכתבה הבאה שיעורי הסבר חינם מה זה לימודי תקשורת חזותית ומה חשוב היום כשמסיימים את הלימודים. השיעורים בשפה העברית מתאימים לכל אחד שרוצה לקחת חלק מעולם המדיה דיגיטלית ולהתקדם בחיים. נוכל להגיד לכם שהביקוש הוא עצום למעצבי תקשורת חזותית ועל כך נסביר בכתבה.

במה עובדים לאחר סיום לימודי תקשורת חזותית?

אפשרויות התעסוקה לבוגרי מסלול תקשורת חזותית זה השתלבות בתעשיית הפרסום בישראל ובחברות היי טק יחדיו. הביקוש הוא עצום והשכר של מעצבים ללא ניסיון יכול להתחיל ב 17 אלף שח בחברות היי-טק ובמשרדי הפרסום קצת פחות. הסיבה לביקוש הוא שכיום יש יותר אלטרנטיבות לבוגרים להתקבל למקומות עבודה לעומת העבר.

מקומות לימוד תקשורת חזותית ובניית אתרים

אפשר ללמוד את תחום עיצוב תקשורת חזותית במכלות לעיצוב גרפי בישראל במרכז או בלמידה אישית אונליין דרך בית ספר שמלמד אותכם באינטרנט. בית הספר מספק תוכנה שמחברת בין המחשבים והמורה יכול לעבוד ישירות על המסך שלכם ולהזיז לכם את העכבר. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת שיחה מלאה בין הסטודנט למורה. למידה פרטית ואישית ידועה כשיטת לימודים מוצלחת ביותר בגלל שהסטודנט מקבל את כל היחס בשיעור והוא לא חלק מקבוצה. לכל אורך הקורס תבנו  תיק עבודות והדגש יהיה בחשיבה העיצובית בשימוש התוכנות. תוכלו בטופס צור קשר זה באתר להשאיר פרטים ונציג הלימודים יחזור אליכם עם אפשרויות למידה אינטרנטית מהבית אחד על אחד

לימודי תקשורת חזותית אונליין

למה יש ביקוש בתחום התקשורת החזותית בישראל?

הטכנולוגיה שינתה את כל השיטות לשיווק עסקים. אם בעבר לעסקים היה רק אלטרנטיבה 1 לפרסם את עצמם כמו עיתונות ועוד היום יש את האינטרנט שמאפשר לכל עסק להרים אתר  אינטרנט או לפרסם הודעות שיווקיות בפייסבוק לדוגמה. הרשתות החברתיות דורשות עניין ולכן המעצבים הגרפיים הן אלה שאחראים על שיטת השיווק באמצעות מודעות. בתקופת הלימודים תלמדו את השפה העיצובית ותשתמשו בתוכנות גרפיות שמתאימות לכך.

מה לומדים בתקשורת חזותית?

בתקשורת חזותית לומדים כיצד לבנות אתר אינטרנט ואפליקציות תוך שימוש בתוכנות לגרפיקה של חברת אדובי. תחילה תלמדו את השפה העיצובית ללימודי עיצוב גרפי ורק לאחר מכן תוכלו להמשיך ללימודי בניית אתרים ועיצוב אפליקציות. כל המסלול הזה של לימודי גרפיקה ובניית אתרים נקרא תקשורת חזותית.

מה עושים מעצבים גרפיים בחברות הייטק?

מעצבים גרפיים משתלבים בעבודה משותפת עם מתכנתים. מתכנתים הם לא יודעים את השפה העיצובית ולכן המעצבים הם אלה שקובעים באיזה צבעים להשתמש ואיך החשיבה גרפית תהייה בעיצוב  המוצר הסופי. כדי להתקבל לעבוד בתחום זה עליכם לבנות תיק עבודות לכל אורך הלימודים.

תיק עבודות למה הוא כל כך חשוב יותר מהתעודה שתקבלו בסיום הלימודים?

מה שיבקשו ממך  זה אך ורק לראות דוגמאות שעשיתם בתקופת הלימודים. תעודות לא פותחות דלתות לאף אחד בתחום העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית. מה שיאפשר לכם להשתלב במקומות עבודה זה אך ורק סגנונות העיצוב שעשיתם בתקופת הלימודים. יבדקו כיצד אתם משלבים צבעים וכיצד  בונים מודעה שיווקית עם קומפוזיציה לטיפוגרפיה נכונה. במידה ואתם רלוונטים למה שקורה היום בתחום העיצוב ותראו טרנדים חדשים תוכלו בהחלט להתקבל במהירות לעבוד בתחום זה.