איך ללמוד עיצוב גרפי לבד – הכל על לימודי גרפיקה ממוחשבת לבד

איך אפשר ללמוד עיצוב גרפי לבד? בכתבה הבאה נסביר לכם כיצד אתם יכולים ללמוד מהבית אונליין באינטרנט את מקצוע העיצוב הגרפי. כיום לא צריך לנסוע שעות לבתי ספר מכללות לעיצוב גרפי רק כדי ללמוד מקצועות דרך המחשב. הטכנולוגיה מאפשרת לימודים אונליין ונוחות מקסימלית. בית הספר מגיע עד אליך עם מורה פרטי שמחובר אליך אונליין דרך המחשב. איך זה קורה ומה אתם הולכים ללמוד בכתבה הבאה תקבלו את כל הפרטים. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים ושיעורי הדגמה מה לומדים בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת. השיעורים נעשו על ידי בית הספר לעיצוב גרפי אונליין ובהחלט יאפשרו לכם לקבל אינדיקציה ומידע חשוב מאוד לקראת מה אתם הולכים. מי שאוהב את עולם עיצוב וגרפיקה דיגיטלית בהחלט ימצא בכתבה הזו תוכן מעניין ותורם.

איך לומדים עיצוב גרפי לבד?

הלימודים הם מהבית דרך האינטרנט אבל לא לבד. בית ספר שולח  לסטודנט תוכנה שמחברת בין מחשבים. באמצעות תוכנה זו המורה יכול לצפות במסך שלך ולהזיז לך את העכבר תוך הסברים כיצד לעצב גרפיקות בצורה מקצועית. במהלך השיעור תקבל לדוגמה הסברים כיצד לעצב לוגו בתוכנת אילוסטרייטור ולאחר ההסברים של המורה תצטרך לתרגל בעצמך את החומר. אם יש נושא לא ברור בשיעור המורה יחזור שוב עד שתבין את החומר במלואו. במידה ואתם רוצים לקבל פרטים נוספים על איך ללמוד מהבית תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר ולשוחח עם יועצי הלימודים.

מה לומדים בקורס מעצבים גרפיים אונליין?

תחילה תלמדו את כל השפה העיצובית כדי להבין איך לגרום לעסקים לשווק את עצמם ברשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם לדוגמה תלמדו מיהו קהל היעד וכיצד לעצב בצורה נכונה בהתאם לנושאים שאתם צריכים. כיצד לשלב צבעים תוך שימוש בקומפוזיציות ואלמנטים ויזואלים שנכונים לנושא זה. את כל סגנונות העיצוב תעבדו על התוכנות הגרפיות של חברת אדובי הבלעדית כיום ובשימוש מעצבים גרפיים.

התוכנות בלימודי עיצוב גרפי.

בעמוד זה הכנו לכם שיעורי גרפיקה שמסבירים מה זה אילוסטרייטור ופוטושופ-  אינדיזיין. התוכנות הם כלי העבודה העיקריים של גרפיקאים ומעצבים עובדים איתם במהלך העבודה. את השפה העיצובית בתוכנת הפוטושופ הגרפיקאים מבצעים מניפולציות על תמונות כדי לגרום למוצר להראות טוב. בתוכנת אילוסטרייטור תלמדו מה הוא מיתוג גרפי ולעצב לוגואים וכל מה שהעסק צריך בתדמית העסקית. באינדיזיין תבנו כתבות לעיתונים על ידי שימוש באלמנטים גרפים מתוכנות אחרות. את כל תיק העבודות שלכם תכינו בתוכנות האלה היות ומה שרוצים לראות זה אך ורק איך אתם מנצלים גרפיקה בצורה שיווקית לתוכנות גרפיקה של חברת אדובי.

תיק עבודות בעיצוב גרפיקה.

זה לא משנה אם למדתם עיצוב גרפי לבד או למדתם במכללה לעיצוב גרפי מסודרת. נוכל לגלות לכם שיש מעצבים גרפיים שהצליחו בתעשייה ולא למדו יום אחד במסגרת מסודרת. מה שחשוב היום זה אך ורק תיק הדוגמאות שתעשו לכל אורך תקופת הלימודים. ברגע שתתחילו לחפש עבודות תוכלו לראות שמבקשים קישור או אתר אינטרנט בו אתם מציגים את כל הדוגמאות שעשיתם. עם תיק העבודות שלכם מדבר על רלוונטיות שמתאים ל2020 תוכלו להתקבל במהירות לעבוד או לבחור לעבוד בצורה פרילנס מהבית.

הביקוש העצום למעצבים גרפים.

כיום יש אינספור אפשרויות לעבודה בתחום עיצוב גרפי החל מעבודה משותפת עם מתכנתים בחברות הייטק לייצור מוצרים אפליקציות. עבודה משותפת עם משרדי הפרסום ועוד אינספור תחומים. האפשרויות הרבות בגלל שהטכנולוגיה מאפשרת לעסקים לפרסם באינספור מקומות מה שלא היה קיים בעבר. מדינת ישראל הולכת וגודלת ולכן צריכים יותר מעצבים גרפיים כדי לתת שירותי גרפיקה ושיווק לקהל בישראל.